ZAPOWIEDZI MIOTÓW

Zapowiedzi miotów, przyjmujemy zamówienia:

Atena – przewidujemy narodziny szczeniąt miedzy 2 a 5 maja 2020, odbiór lipiec 2020r.  Powoli wyczerpuje się ,,limit” rezerwacji suczek, na pieski (samce) nie ma jeszcze chętnych. Zapraszamy do rezerwacji.

Bella odbiór szczeniąt styczeń /luty 2021

Ojcem obu miotów będzie Czort z Potockiego Matecznika.

Rodzice (Atena, Bella i Czort) to psy polujące, świetnie na tropie, farbie i w aporcie zwłaszcza z wody, Championi Polski.

Czy obie suczki zostaną mamusiami zależy od zgłoszonych zamówień – tel 606 675 924 (Czernica, 12 km na wschód od Wrocławia).

Kącik osiągnięć medalowych Ateny i Belli:

19.01.2019 – Syn Ateny i Czorta, 10 miesięczny Faster z Czernickich Pól na VII wystawie Psów Rasowych w Lubinie  został  Zwycięzcą Rasy.

 

BELLA ZOSTAŁA CHAMPIONEM POLSKI

 

PKR_VIII-35842-CHPL

 

MAMY TO – BELLA ZAKOŃCZYŁA STARANIA O CHAMPIONA POLSKI

                           Porównanie płci                                          Odbieramy złoty medal

17.11.2019 rok Bella Długa Łąka nasza druga sunia, biorąc udział w XXVII KWPR w Raciborzu Zakrzowie otrzymała ocenę doskonałą, I lokatę, NDS, BOB i CWC. Wraz z osiągnięciami z poprzednich wystaw spełniła wymogi regulaminowe do uzyskania tytułu Champion Polski. Bella, w sumie 6 krotnie uzyskiwała: I lokaty, NDS, CWC i BOB – niestety raz powtórzył się ten sam sędzia i cały ,,grafik” runął. Trzeba było startować ponownie aby zachować okres 6 miesięcy pomiędzy pierwszym a ostatnim CWC.

29.09.2019 – SUKCES FASTERA (miot II/F)

Faster z Czernickich Pól (syn naszej Ateny znad  Wiszniowego Stawu i Czorta z Potockiego Matecznika) uczestniczył w XXVII Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu występując w klasie szczeniąt. Uzyskał I lokatę i tytuł Najlepszego Szczenięcia w rasie. Ocena Wybitnie Obiecujący.   Faster – Wybitnie Obiecujący