ZAPOWIEDZI MIOTÓW

Zapowiedzi miotów, przyjmujemy zamówienia:

4 marca  2020 Atena znad Wiszniowego Stawu (FCI) spotkała się ze swoim stałym partnerem Czortem z Potockiego Matecznika (FCI). Spotkanie było bardzo udane. Narodzin szczeniaków spodziewamy się w pierwszym tygodniu maja 2020r. Odbiór na przełomie czerwca / lipca

Atena (biało-brązowa) i Czort (brązowy)

Choć dużo czasu do rozwiązania, to już wyczerpuje się ,,limit” zarezerwowanych suczek, na pieski (samce) mamy tylko dwóch chętnych myśliwych. Zapraszamy do rezerwacji.

tel 606 675 924 lub 604 440 263.

Bella odbiór szczeniąt styczeń /luty 2021

Ojcem obu miotów będzie Czort z Potockiego Matecznika.

Rodzice (Atena, Bella i Czort) to psy polujące, świetnie na tropie, farbie i w aporcie zwłaszcza z wody, Championi Polski.

tel 606 675 924 (Czernica, 12 km na wschód od Wrocławia).

Kącik osiągnięć medalowych Ateny i Belli:

19.01.2019 – Syn Ateny i Czorta, 10 miesięczny Faster z Czernickich Pól na VII wystawie Psów Rasowych w Lubinie  został  Zwycięzcą Rasy.

 

BELLA ZOSTAŁA CHAMPIONEM POLSKI

 

PKR_VIII-35842-CHPL

 

MAMY TO – BELLA ZAKOŃCZYŁA STARANIA O CHAMPIONA POLSKI

                           Porównanie płci                                          Odbieramy złoty medal

17.11.2019 rok Bella Długa Łąka nasza druga sunia, biorąc udział w XXVII KWPR w Raciborzu Zakrzowie otrzymała ocenę doskonałą, I lokatę, NDS, BOB i CWC. Wraz z osiągnięciami z poprzednich wystaw spełniła wymogi regulaminowe do uzyskania tytułu Champion Polski. Bella, w sumie 6 krotnie uzyskiwała: I lokaty, NDS, CWC i BOB – niestety raz powtórzył się ten sam sędzia i cały ,,grafik” runął. Trzeba było startować ponownie aby zachować okres 6 miesięcy pomiędzy pierwszym a ostatnim CWC.

29.09.2019 – SUKCES FASTERA (syn Ateny i Czorta – miot II/F)

Faster z Czernickich Pól (syn naszej Ateny znad  Wiszniowego Stawu i Czorta z Potockiego Matecznika) uczestniczył w XXVII Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu występując w klasie szczeniąt. Uzyskał I lokatę i tytuł Najlepszego Szczenięcia w rasie. Ocena Wybitnie Obiecujący.   Faster – Wybitnie Obiecujący