ZAPOWIEDZI MIOTÓW

W związku z licznymi pytaniami myśliwych zainteresowanych zakupem szczeniaków z naszej hodowli uprzejmie informujemy, że planujemy dwa mioty od dwóch naszych suczek Ateny znad Wiszniowego Stawu (FCI) i Belli Długa Łąka (FCI). Ojcem będzie prawdopodobnie Czort z Potockiego Matecznika. Rodzice to psy polujące, świetnie na tropie, farbie i w aporcie zwłaszcza z wody, Championi Polski.

Atena prawdopodobnie urodzi szczeniaczki w połowie maja 2020 roku, odbiór szczeniaków przewidujemy na przełom lipca / sierpnia.

Bella urodzi szczeniaczki pod koniec  października, odbiór szczeniaków przewidujemy na przełom stycznia/lutego.

Czy obie suczki zostaną mamusiami zależy od zgłoszonych zamówień – tel 606 675 924 (Czernica, 12 km na wschód od Wrocławia)

MAMY TO – BELLA ZAKOŃCZYŁA STARANIA O CHAMPIONA POLSKI

                           Porównanie płci                                          Odbieramy złoty medal

17.11.2019 rok Bella Długa Łąka nasza druga sunia, biorąc udział w XXVII KWPR w Raciborzu Zakrzowie otrzymała ocenę doskonałą, I lokatę, NDS, BOB i CWC. Wraz z osiągnięciami z poprzednich wystaw spełniła wymogi regulaminowe do uzyskania tytułu Champion Polski. Bella, w sumie 6 krotnie uzyskiwała: I lokaty, NDS, CWC i BOB – niestety raz powtórzył się ten sam sędzia i cały ,,grafik” runął. Trzeba było startować ponownie aby zachować okres 6 miesięcy pomiędzy pierwszym a ostatnim CWC.

29.09.2019 – SUKCES FASTERA (miot II/F)

Faster z Czernickich Pól (syn naszej Ateny znad  Wiszniowego Stawu i Czorta z Potockiego Matecznika) uczestniczył w XXVII Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu występując w klasie szczeniąt. Uzyskał I lokatę i tytuł Najlepszego Szczenięcia w rasie. Ocena Wybitnie Obiecujący.   Faster – Wybitnie Obiecujący