Miot Atena nr 2/F

Drugi miot naszej suni Ateny. Ojcem jest Czort z Potockiego Matecznika. Oba psy w rękach myśliwych, polujące.

Szczeniaki urodziły się 23.03.2019. Poród przebiegł prawidłowo. Miot otrzymał imiona na literę F (od pierwszej litery nazwiska hodowcy i tradycyjnie z literą r w środku). Na świat przyszło 9 zdrowych szczeniąt: 5 piesków, w tym dwa biało brązowe i 4 suczki, w tym jedna biało brązowa. Brązowe szczeniaczki mają białe znaczenia: krawaciki, czubki łapek/paznokcie lub białą końcówkę ogonka.

Atena w drugim dniu ze szczęśliwą ,,9″, od góry Farta, Fibrys, Fart, Frado, Faura, Faris, Frezja, Froxi, Fera. Niestety wieczorem zginęła Faura przygnieciona przez mamę.

6 tygodniowe szczeniaki

od góry Fera, Faris Farta leży na Fibrysie, w środku Froxi u dołu od lewejj Frezja i Faster, w kartonowym pudełku ukrył się Frado

Średnia waga szczeniaków w poszczególnych dniach. W porównaniu z pierwszym miotem, w tym drugim szczeniaki były cięższe.

Dzień        1              3            5             8            14             22            30             39

psy        283         317        417      551      856         1249       2551        3736

suki       327         332       417      523       847         1246      2420        3430

Miot II/F – Pieski będą polować w okolicach Białegostoku, Iławy, w środkowej Polsce (tu już polują 3 pieski z poprzedniego miotu), na Górnym Śląsku (tu w tej samej miejscowości poluje piesek z pierwszego miotu) oraz 4 na Dolnym Śląsku w tym już 2 polować będą w moim kole (jeden z poprzedniego miotu).

U  NOWYCH  WŁAŚCICIELI

PSY

FASTER

tak też lubi wypoczywać, na torbie od laptopa

Informacja z lipca 2019 – Faster przestrzega czystości. Jest coraz bardziej zdyscyplinowany.  Ostatnio zainteresował się tymiankiem, który w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął z działki, smakują mu różne owoce – teraz porzeczki

Informacja z września 2019 Faster na XXVII Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu uzyskał w klasie szczeniąt ocenę ,,wybitnie obiecujący” i tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

FASTER NA VII  MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE w Lubiniu  ZWYCIĘZCĄ  RASY

Informacje od nowych właścicieli o Fasterze  regularnie pojawiają się na facebooku. 

Faster 2020

Faster 2021

Faster ,,twarzą” NUTRI WILD

FARIS

      

FIBRYS

 

informacja od nowych właścicieli : Szczęście i bezpieczeństwo

 

FRADO

Frado u nowych właścicieli

Frado 8 mies

Informacja od nowych właścicieli: W naturze ładniejszy, ale łobuz straszny

FROXI


informacja od nowych właścicieli: Apetyt ma świetny i to mimo upałów. Z kotem bardzo lubi spędzać czas a kot wykazuje sporą wyrozumiałość, choć czasem pogrozi łapką. Wygląda na to, że kot lubi być blisko Froxa, choć Frox wolałby jeszcze bliżej.

SUKI

FARTA

inf od właściciela na na fb: Farta w wieku 4 mies. ma na koncie jednego odszukanego dzika i to po dystansie 400m. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak Farta pracuje po tropie . Będzie wspaniałym towarzyszem polowań.

Pierwszy aport Farty (10 mies)

FERA

pierwsza opinia nowych właścicieli: W domu zachowuje się bardzo grzecznie, nie ucieka, mało podkrada rzeczy, generalnie jest spokojna. Czasami zdarza się jej zapędzić w zabawie za daleko z dziećmi ale pracujemy nad tym.

inf z lipca – wchodzi do wody jak chce, aportuje, wykonuje komendę siad, zostań ok. 1 minuty

.

Fera 4,5 mies

10 mies – aportuje z wody

FREZJA