Nowy miot

Hodowlę opuściły wszystkie pieski. Będą polować w okolicach Białegostoku, Iławy, w środkowej Polsce (tu już polują 3 pieski z poprzedniego miotu), na Górnym Śląsku (tu w tej samej miejscowości poluje piesek z pierwszego miotu) oraz na 4 na Dolnym Śląsku w tym już 2 polować będą w moim kole (jeden z poprzedniego miotu).

Faster z Czernickich Pól (syn naszej Ateny znad  Wiszniowego Stawu i Czorta z Potockiego Matecznika) uczestniczył w XXVII Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu 28-29.09.2019 w klasie szczeniąt. Uzyskał I lokatę i tytuł Najlepszego Szczenięcia w rasie. Ocena Wybitnie Obiecujący.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Bella – druga nasza suczka ma duże szanse zostać Championem Polski. 7.10.2018 na XLIV Karkonoskiej Wystawie Psów Rasowych otrzymała ocenę doskonałą NDS, CWC, BOB a 10.03 2019 na Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich drugie CWC i  ocenę doskonałą, NDS i BOB. Wystawę w Świebodzicach 14.04.2019 ukończyła Bella z I miejscem i następnym CWC. Czeka nas jeszcze jedna wystawa,  która zg z regulaminem musi mieć rangę Międzynarodową lub Klubową, na której Bella musi zajęć I miejsce i otrzymać CWC  aby zostać Championem Polski.

31.08-1.09.1019 – I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik. Ocena doskonała, NDS, BOB, CWC, CACIB – już bylibyśmy szczęśliwi, gdyby nie powtórzył się ten sam sędzia, który sędziował pierwszą wystawę. Zgodnie z regulaminem musi sędziować 3 różnych sędziów a okres między uzyskanymi uprawnieniami musi wynosić 6 mies. Czeka więc nas jeszcze jedna wystawa i baczne analizowanie obsady sędziowskiej. Chyba pojedziemy di Jeleniej Góry

Dodaj komentarz