Anegdoty o Miocie 2/ F

Dygresja: pierwszy miot był na literę A, drugi będzie na F.  Obie litery tworzą inicjały hodowcy

Podsłuchałam taką rozmowę między moimi 8 tyg pieskami:

Faris – Popatrz co to? Spróbujemy? Ja pierwszy … mniam jakie to dobre.

Fibrys – To ja też spróbuję.

Może z nich będą nie tylko myśliwi ale i sadownicy? Ich brat Faster też wykazuje podobne zainteresowania.  Nowym właścicielom ,,pomagał” sadzić pomidory. Kopał piękne, wymiarowe dziury.

FARIS (czeka na nowego właściciela)

Pierworodny szczeniak, uwielbiający ciepełko, największy z miotu

w 12 dniu życia jako pierwszy otworzył oczy i z miejsca stanął na nóżki. Początkowo nieporadnie a po chwili całkiem sprawnie wyruszył na zwiedzanie terenu.

FASTER

Faster jak żywy, narysowany przez jego przyszłą właścicielkę, 3 letnią Olę.

 FARTA:

wypuście nas – Farta i Fera
Fatra jest uroczą suczką, strasznym pieszczochem, która pierwsza budzi się ze snu i głośno domaga się zainteresowania swoją osoba. Pewnego dnia spała dłużej niż inne szczeniaki, które po najedzeniu się i zabawie, nie budząc Farty, położyły się spać i pogrążyły w głębokim śnie. Po pewnym czasie Farta obudziła się. Usiadła rozglądnęła się dookoła, zaczęła szczekać, po czym zamilkła, ze zdziwieniem obserwując brak reakcji na jej zachętę do zabawy. Wyciągnęła łapkę i trąciła najbliższego szczeniaka. Ten nawet nie ruszył się. Podeszła do drugiego i złapała go za ucho. Ten tylko mruknął i przekręcił się w drugą stronę. Nie zniechęciło to Fatry. Podskoczyła i próbowała zachęcić do zabawy następnego, ciągnąc go za ogon. I to nie pomogło. Doprowadzona do ,,skrajnej rozpaczy” Fatra ,,przemaszerowała” po grzbietach 2 braci i jednej siostry. W końcu zrezygnowana położyła łepek i przednie łapki na następnym bracie i zasnęła.

FROXI

01.06. 2019 naszą hodowlę opuścił FROXI. Od razu litera I w jego imieniu została zamieniona na cyfrę I – ,,powstał” Frox I. Może w przyszłości będzie miał potomka Froxa II? Powodzenia Frox. Sprawuje się dobrze, przynieś radość właścicielom. Darz Bór

Lubił spać w różnych pozycjach

          

FIBRYS

Będzie ogrodnikiem albo sportowcem.

 

Takie mamy łapy w 8 tygodniu życia (klapek nr 35)